ALGEMEEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to CAIROX Centre
Nederlands

CAIROX Centre

Adres:

Eerste Tochtweg 11

2913 LN Nieuwerkerk a/d IJssel

E: info@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318500

Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 7.00 uur tot 17.00 uur

Algemeen Contact

Regio Noord-Oost


Accountmanager (regio Noord-Oost)

J. (Jacco) Bokxem

E: j.bokxem@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

M: +31(6)10679381

Verkoop binnendienst

J.J.M. (Joey) Vos (regio Noord-Oost)

E: info@cairoxcentre.nl

Regio West


Accountmanager (regio West)

M. (Martin) van den Bor

E: m.van.den.bor@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

M: +31 (0)6 22832695

Verkoop binnendienst

S. (Sandy) de Jong (regio West)

E: info@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318533

Regio Zuid


Accountmanager (regio Zuid)

Verkoop binnendienst

S. (Stefanie) Robbemond (regio Zuid)

E: info@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318529

Accountmanagers


Accountmanager (regio Noord-Oost)

J. (Jacco) Bokxem

E: j.bokxem@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

M: +31(6)10679381

Accountmanager (regio West)

M. (Martin) van den Bor

E: m.van.den.bor@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

M: +31 (0)6 22832695

Accountmanager (regio Zuid)

Verkoop binnendienst


Verkoop binnendienst

S. (Sandy) de Jong (regio West)

E: info@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318533

Verkoop binnendienst

S. (Stefanie) Robbemond (regio Zuid)

E: info@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318529

Verkoop binnendienst

J.J.M. (Joey) Vos (regio Noord-Oost)

E: info@cairoxcentre.nl

Verkoop ondersteuning

V.W. (Valja) Zaal

E: info@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318523

Inkoop

Tactisch inkoper

P. (Pim) de Ruiter

E: inkoop@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318525

Technische ondersteuning

Sales engineer

M.T. (Marco) Buitenhuis

E: techniek@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318531

Sales engineer

K. (Kavi) Sharma

E: techniek@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318520

Financiële administratie

Financiële administratie

T.R. (Tamara) Vis-Jansen

E: t.vis@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318570

Magazijn

Magazijn

H. (Hans) Timmermans

E: h.timmermans@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318500

Management

Managing director

B. (Bart) Brandts

E: b.brandts@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

M: +31(0)6 53887362

Controller

A.J.M. (Aad) van Oosten

E: a.van.oosten@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

Operationeel manager

J.S. (Vincent) Koopman

E: v.koopman@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

M: +31(0)6 22958554

General Website Privacy Policy Cookie Statement Algemene verkoopvoorwaardenEthisch beleidHELPCopyright

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...