ALGEMEEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to CAIROX Centre
Nederlands

CAIROX Centre

Postadres:

Postbus 59

2910 AB Nieuwerkerk a/d IJssel

Bezoekadres:

Eerste Tochtweg 11

2913 LN Nieuwerkerk a/d IJssel

E: info@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318500

Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 7.00 uur tot 17.00 uur

Management

Managing director

B. (Bart) Brandts

E: b.brandts@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

M: +31(0)6 53887362

Controller

A.J.M. (Aad) van Oosten

E: a.van.oosten@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

Operationeel manager

J.S. (Vincent) Koopman

E: v.koopman@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

M: +31(0)6 22958554

Accountmanagers


Accountmanager (regio West)

P. (Pieter) Roeleveld

E: p.roeleveld@cairoxcentre.nl

T: +31(0)88 0318500

M: +31(0)6 10679381

Accountmanager (regio Noord-Oost)

M. (Martin) van den Bor

E: m.van.den.bor@cairoxcentre.nl

M: +31 (0)6 22832695

Regio Noord-Oost

Accountmanager
Martin van den Bor
E: m.van.den.bor@cairoxcentre.nl
T: +31 (0)6 22832695

Verkoop binnendienst

Joey Vos
E: info@cairoxcentre.nl
T: +31 (0)88 0318540

Sales engineer

K. (Kavi) Sharma

E: techniek@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318520

Regio Zuid

Managing director

B. (Bart) Brandts

E: b.brandts@cairoxcentre.nl

M: +31(0)6 53887362


Verkoop binnendienst

Stefanie Robbemond
E: info@cairoxcentre.nl
T: +31 (0)88 0318515

Sales engineer

M.T. (Marco) Buitenhuis

E: techniek@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318531

Regio West

Accountmanager
Pieter Roeleveld
E: p.roeleveld@cairoxcentre.nl
T: +31 (0)6 10679381

Verkoop binnendienst

Sandy de Jong
E: info@cairoxcentre.nl
T: +31 (0)88 0318522

Sales engineer
N. (Nick) Plugge

Verkoop binnendienst


Verkoop binnendienst

J.J.M. (Joey) Vos (regio Noord-Oost)

E: info@cairoxcentre.nl

Verkoop binnendienst

S. (Stefanie) Robbemond (regio Zuid)

E: info@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318529

Verkoop binnendienst

S. (Sandy) de Jong (regio West)

E: info@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318533

Verkoop ondersteuning

V.W. (Valja) Zaal

E: info@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318523

Inkoop

Tactisch inkoper

P. (Pim) de Ruiter

E: inkoop@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318525

Technische ondersteuning

Sales engineer

K. (Kavi) Sharma

E: techniek@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318520

Sales engineer

M.T. (Marco) Buitenhuis

E: techniek@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318531

Sales engineer
N. (Nick) Plugge

Financiële administratie

Financiële administratie

T.R. (Tamara) Vis-Jansen

E: t.vis@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318570

Magazijn

Magazijn

H. (Hans) Timmermans

E: h.timmermans@cairoxcentre.nl

T: +31 (0)88 0318500

General Website Privacy Policy Cookie Statement Algemene verkoopvoorwaardenEthisch beleidHELPCopyright

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...